Ürünleriniz Neden Mağazalardaki Fiyatlardan Çok Daha Uygun?

  • Ürünlerimizin Tamamı 1.Sınıf Kalite Replika(ithal)dır. Bu Yüzden Mağazadaki Ürünlerden Daha Uygundur.

Ürünleriniz İnstagram veya Facebook’ta Satılan Replika Ürünlerden Neden Daha Pahalı?

  • İnstagram veya Facebook Sayfalarında Satılan Ürünlerle, Websitemizdeki Ürünler Arasında Kalite Farkı Vardır. İnstagram ve Facebook Sayfalarında Satılan Ürünler İthal Değil, Tamamen Türkiye‘de Üretilen En Düşük Kalite ve Malzemeden Oluşan Ürünlerdir. Websitemizde Satılan Ürünlerin Tamamı 1.Sınıf Replika (İthal)‘dir.

Websitenizden Kredi Kartı İle Ürün Satın Alırken Kredi Kartı Bilgilerimi Veriyorum, Sıkıntı Yaşar Mıyım?

  • GybakTrendShoes.com Olarak Sanal Pos Sistemi Olarak “Shopier” Sistemini Kullanıyoruz. Shopier, TUBİTAK(Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu)‘nun Desteklediği Bir Sistemdir. Yani Ödeme Yaparken Bilgilerinizi Girdiğiniz Sayfa Shopier‘e Aittir. Kredi Kartı Bilgileriniz 256Bit SSL Sertifikalı Güvenlik Protokolü İle Korunmaktır. Depolanamaz veya Saklanamaz.

Satın Aldığım Ürün Ayağıma Olmadı veya Kusurlu Geldi?

  • Gybaktrendshoes.com Olarak Ürünlerimizin Tamamında Değişim Garantisi Veriyoruz. İade Politikamız ile ilgili detaylı bilgi için, İade ve Teslimat Politikamız

Ürünü Sipariş Verdim, Gönderdiğiniz Kargonun Ayakkabı Olduğunu Nerden Anlayacağım?

  • GybakTrendShoes.com Olarak Müşterilerimizin İsteği Doğrultusunda Kargolarımızı Şeffaf Kutu İle Gönderebiliyoruz. Tek Yapmanız Gereken, Sipariş Verme Aşamasında Sipariş Notu Kısmına “Şeffaf Kargo İle Gönderilmesini Talep Ediyorum” Notunu Eklemenizdir.

Kapıda Ödeme Sisteminiz Var Mı?

  • Kapıda Ödeme Sistemimiz Mevcuttur. Kapıda Ödeme Sistemimizi Kötüye Kullanan Kişilerin Son Dönemde Artması Sonucu Değişime Gidilmiştir, Kapıda Ödeme Sistemimizi Kullanmak İsteyen Müşterilerimizin, Satın Alacakları Ürün Bedeli Üzerinden %30’luk Kısmını Banka Hesaplarımızdan Herhangi Birine Yatırmaları Gerekmektedir. Banka Hesap Bilgilerimizi 0850 303 30 53 No’lu Whatsapp Destek Hattımızdan Öğrenebilirsiniz. Ödeme Sayfasındaki Kapıda Ödeme Seçeneğini İşaretleyerek ve 10 ₺ Extra Sabit Ücret Ödeyerek, Ürünlerinizi Kapıda Görüp, Ödemesini Nakit veya Kredi Kartıyla Yapabilirsiniz. 10 ₺ Ücret Bizim Aldığımız Bir Ücret Olmayıp, Kargo Firmalarına, Kapıda Ödeme olarak Kargo Başı Ödediğimiz Hizmet Bedelidir.

Websitenizden Satın Aldığım Ürünlere Taksit Yapabilir Miyim?

  • Websitemizden Satın Alacağınız Her Üründe, Bütün Kredi Kartlarına Taksit Yapabilirsiniz.